Meeskonna eesmärgistamine on oma olemuselt tarkvarakoodi kirjutamine. Vigane ja katkine kood ei tööta. Pikk ja lohisev kood jooksutab arvuti kinni ja hüljatakse klientide poolt (pühendunud töötajad). Homme alustame, SEB Kasvuprogrammis  European Innovation Academy ärimudeli programmi läbinud meeskondade, eesmärgistamisel uue tehnoloogia testimist. 30 minutine intensiivne kommunikatsiooniprotsess võimaldab koheselt mõista, kas meeskonnas on TAHE ja JÕUD endale seatud eesmärgini jõuda.

Empowermendi meeskonna poolt  välja töötatud neuroprotsessor on selle loojate sõnul võimeline genereerima uusi assotsiatsioone (uusi teadmisi) bioloogiliselt sarnase mehhanismi abil, mis võimaldab rääkida võimalikust üleminekust nõrgalt tugevale tehisintellektile (AI). Tugev AI tähendab võimet mõista uusi teadmisi. Näiteks suudab süsteem vähem kui 2 nädalaga mõista, kas inimgrupp on suuteline elluviima endale seatud eesmärgid. 

Empowerment loob meeskondadele võimekuse mõista ja mõõta, kuidas toimib organisatsiooni juhtimiskultuur ning teadmised ja tööriistad selle teadlikuks kujundamiseks.

Juunis toimuval testperioodil on kõikidele soovijatele süsteemi testimine tasuta: