Kas oled unistanud uuest välisturust, kuid kardad võtta suurt rahalist ja ajalist riski? Või oled läbinud mitmeid ekspordi programme, kuid ikkagi pole käega katsutavat tulemust?

Sa võid ju alati arvata, et sinu ettevõte peab arendama veel parema toote kui konkurendid, et olla edukas välisturgudel. Või on sul vaja vingemat disaini, paremat tehnoloogiat, kiiremat klienditeenindust? Alati nagu jääks midagi puudu, kuid täpselt nagu ei tea ka mis see võiks olla….

Või arvad, et edukas eksport seisneb “õige välisturu” valikul?

Maailmas on 195 riiki, kuhu on võimalik eksportida mingil viisil oma toodet või teenust. Kui jätta kõrvale Turkmenistan, Põhja-Korea ja veel mõned riigid, kuhu müük on raskendatud, siis millisesse riiki või riikidesse paned sina oma ettevõtte ekspordis fookuse? Kas sul on olemas välisturu strateegia? Millised on sinu ettevõtte kõige tulusamad sihtturud? Kus hoida fookust?

Kõik need on väga olulised küsimused ja on väga kahju, kui juba alguses kulutad raha ja aega valesse kohta. Kuid tean, mismoodi seda alguse protsessi teha sinu jaoks efektiivseks ja rahakoti sõbralikumaks. 

Leila jagab veebiseminaril oma kogemusi ekspordi valdkonnast. Kuigi tema kogemused on laiad ka olemasolevate turgude laiendamisel, siis seekord hoiab ta fookuse uue turu valimisel. Veebiseminaril toob ta välja mõned lihtsad nipid ja tutvustab täiesti uut programmi, mille on kokku pannud just nimelt neile ettevõtjatele Eestis, kes soovivad minna vallutama uusi sihtturge. 

Programmi pääseb maksimaalselt 10 ettevõtet, kellega koos hakkab ta iga nädal tegema samme uue turu vallutamise suunas. See ei ole kuiv koolitus vaid intensiivne programm tõelistele “näljastele huntidele”. Ja ära muretse kui sinu jahi instinkt ei ole veel nii tugev. Küll me selle üheskoos üles leiame. Samuti leiame üles kõige parema turu just sinu ettevõtte jaoks. 

Ideaalis peaks jõudma 2 kuuga sinu toode või teenus juba sihtriiki! Registreeru tõeliselt kiiresse ekspordiprogrammi siin.

Huvitavat ja kasulikku järgmiseks nädalaks:

Kogemuslugu  – Aili Nurmeots “Kuidas ehitada unistuste meeskonda” 10.11.2022. Aili on olnud eraettevõtja, juhtinud rahvusvahelise kontserni tütart, olnud riiklikes ja rahvusvahelistes organisatsioonides personali partner. Kogemustega on tekkinud teadmine, et  suurepärase tulemuse toob koju Unistuste meeskond ning sellised meeskondi on võimalik luua ja teadlikult arendada. Aili tutvustab oma tööriistaportfelli. Registreerun.