Meeskond justkui on. Tore on ka. Aga tulemusi pole. Milles võib olla probleem? Millised on vajalikud sammud unistuste meeskonna loomiseks? Millised on eeldused, et meeskond oleks pühendunud ja tooks tulemusi? Kuidas juba enne värbamist olla valmis selleks, et tulevane meeskonnaliige tooks oodatud tulemusi?

Veebiseminaril jagab oma kogemust coach Aili Nurmeots. Aili on olnud eraettevõtja, juhtinud rahvusvahelise kontserni tütart, olnud riiklikes ja rahvusvahelistes organisatsioonides personali partner. Kogemustega on tekkinud teadmine, et  suurepärase tulemuse toob koju Unistuste meeskond ning sellised meeskondi on võimalik luua ja teadlikult arendada. Aili tutvustab oma tööriistaportfelli.

Veebiseminaril räägime lähemalt tööriistast, millega meeskonnatreeningut teha.

Meeskonna pühendumuse kasvatamiseks on vaja selgust rollides, arusaamist, mis on iga meeskonna liikme isiklikud motivaatorid ning millised on meeskonna liikmete anded.

Kui sinu jaoks on oluline saavutada meeskonna pühendumuse osas läbimurre ning sul on tahe selle teemaga tegeleda, siis registreeru siin. Võtme sinuga kohe ühendust, täpsustamaks sinu ootused ja leidmaks sobiva kuupäeva.