Õnn ja muutus käivad käsikäes!

“Inimesed kiivalt valvavad oma maist vara, kuid on jätnud täiesti hooletusse oma suurima rikkuse allika, oma isikliku aja” – Seneca

Probleem: Inimesed on õnnetud ja stressis ning sellises seisundis ei ole nad suutelised tulemuslikult tegutsema. Ainult 5% inimestest juhivad ise praoaktiivselt oma aega, kõik ülejäänud on jätnud selle juhtimise kellegi teise hoolde. Nii püüavadki inimesed  teistelt saadud ülesandeid meeleheitlikult oma  kalendrisse paigutada. Kuid vastamata on jäänud  küsimus – miks ma seda kõike teen. Kuidas need tegevused  aitavad kaasa minu isiklikule heaolule, minu suhete kvaliteedile ning professionaalsele arengule. Kui siin puudub selgus, siis puudub ka tahe ja uudishimu leida probleemile lahendus.

Lahendus: Hakka ise  enda aega juhtima vastu sinu väärtusi. Sisendist sõltub tulemus. Nädala lõpus saavutad just selle, milleks sa aega planeerid.  Kavanda oma nädala ajakava vastu enda väärtusi ning te see nähtavaks inimestele kellega koos toimetad.

Tulemus: Kui sul on plaan, siis kaob hirm ja segadus. sa avastad, et sul on kordades rohkem aega.  Sa oled rahulikum ning saavutad tulemused, mis sind ennastki positiivselt üllatavad.

Õnn ja muutus käivad käsikäes!

Soovin osaleda

Arutelu vormis toimub Empowermenti kontoris  ja virtuaalkeskkonnas

Osalejate arv on piiratud 10 inimesega