Toomase slaidid

Work the team, then the problem – leader faced with a problem or opportunity, the first step is to ensure the right team is in place and working on it.  Bill Campbell

Toomas on meeletult rikas. Tal on suur hulk edulugusid, kuidas arendada unistuste meeskondi (ABB, Elektrilevi, ETK Sisustus, Empowerment, Timbeco, Kodumaja, Harju Elekter Elektrotehnika, Admiral Markets, …..). Olenemata, millise lepingu alusel ta organisatsioonis toimetab. Olgu juht või konsultant. Alati võtab ta asja isiklikult, et meeskond saavutaks oma sooritusvõimes olulise arenguhüppe. Alati on ta olnud meeskonnas täieõiguslik liige – Partner.

Toomas räägib mõnest lihtsast põhimõttest, mille rakendamisel meeskond saavutab esialgu uskumatuna tunduvad eesmärgid ja tulemused. Seadas uued arengueesmärgid, siis keskenduda on vaja uute käitumiste ja harjumuste loomisele. Õnnetablett GNR just viimast sisaldab. Kuid edu saavutamiseks vaid tableti alla neelamisest ei piisa, vaja on süsteemset ning järjepidevat pingutust, et uued käitumused muuta harjumuseks, uueks mõtteviisiks. Selles ongi Toomase tänane kutsumus.

TRANSFORM RECRUITMENT AND MANAGE STAFF PERFORMANCE WITH A JOB SCORECARD