Virtuaalne töötuba: Kvartali eesmärgistamine – arengu katalüsaator

Loading töötoad

Kvartalipõhise planeerimise eesmärk on määratleda organisatsiooni jaoks järgmise kolme kuu kõige olulisem arengusamm või muutus, mis parendab oluliselt ettevõtte tulevast konkurentsivõimet. 

–>> Registreeru SIIN


Miks kvartalipõhine eesmärgistamine on tõhus ja vajalik?

  • Kogu organisatsioon joondub 4x aastas vastu kõige tähtsamat eesmärki, mis muudab organisatsiooni ja seal töötavate inimeste arengu 4 korda kiiremaks ning tõhusamaks.
  • Organisatsioon suudab palju kiiremini reageerida majandusolukorra muutustest tingitud ohtudele ning leida uusi võimalusi kasvuks.
  • Selge ja üheselt arusaadav ühine fookus ning igaühe personaalne eesmärk vähendavad olulisel määral segadust meeskonnas, mis on suurim pingete tekitaja ning inimeste tulemuslikkuse vähendaja. 


Kvartali eesmärgi määratlemisel lähtutakse ettevõtte pikaajalistest sihtidest ja
korrigeeritakse lühiajalist plaani tulenevalt muutunud oludest nii, et jõuda seatud sihini kiiremini ja väiksema energia kuluga. 

Võttes arvesse ja kasutades ära väliskeskkonnas toimunud muutusi ehk sättides purjeid vastavalt muutunud tuule suunale. 

Eesmärgistamine aitab juhil hinnata oma meeskonna komplekteeritust, treenitust ning rollide sobilikkust vastu muutunud olukorda ning koostada kvartaliks meeskonna arendus/treeningplaani. Meeskonnade puhul, kus toimub sihipärane ning süsteemne treenimine on eesmärkide saavutamise võimalus kordades suurem.

Läbi eesmärgistamise protsessi saab juht hinnata kogu meeskonna ja iga töötaja pühendumust, mille tõenduseks on meeskonnaliikme panust tõendav järgmise kvartali arengueesmärk, läbi mille ta aitab saada organisatsioonil paremaks. Kui inimesel puudub oskus ja tahe näha oma rollis ettevõtte jaoks uusi võimalusi, siis tema kompetents on organisatsiooni jaoks kasutu.

Eesmärgistamisele ja joondamisele kulub maksimaalselt 2% töötajate tööajast, mis on väga väike aeg võrreldes kogu kvartali jagu tegelemist asjadega, mis sihile ei vii.


Virtuaalne töötuba on väga praktiline interaktiivne treening, mille lõpuks on osaleja koostanud oma meeskonnale kvartali plaani.

Oluline teada! 

Osalejate arv:  maksimaalselt kuni 20 osalejat
Osalemine
on tasuta ja üle interneti. Iga osaleja saab personaalse töölehe, millega treeningu käigus tööle hakkab.

Toimumise aeg: 21.09.2023, kell 9:30 – 10:30

 

Registreeru kohe, sest vabad kohad täituvad kiiresti.

 

Go to Top